Wyznanie

Wyznanie - Jessie Burton | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jessie Burton
WYMIAR
5,60 MB
NAZWA PLIKU
Wyznanie.pdf
ISBN
3698645311263

OPIS

Miłość, która odurza i niszczy. Decyzja, która zmienia życie wielu osób. Słabość, która okazuje się siłą. Trzy kobiety i jedna tajemnica, która je połączy. Na zawsze.Pewnego zimowego popołudnia 1980 roku w londyńskim parku Hampstead Heath Elise Morceau poznaje Constance Holden i w okamgnieniu traci dla niej głowę. Connie jest odważna i pociągająca, odnosi sukcesy jako pisarka, a na podstawie jej powieści powstaje właśnie hollywoodzki film. Elise wyrusza z nią do Los Angeles, miasta wielkich gwiazd i wspaniałych rezydencji.Ale podczas gdy Connie chłonie wszystkimi zmysłami ten świat blichtru i ułudy, w którym wielu spełnia swoje marzenia, a nikt nie mówi prawdy, Elise jest bliska szaleństwa. Nocna rozmowa jej przyjaciółki, którą słyszy przypadkiem po przyjęciu z okazji swoich dwudziestych trzecich urodzin, burzy całe jej życie. Elise podejmuje spontanicznie decyzję, po której nic już nie będzie takie samo.Trzydzieści lat później Rose Simmons szuka informacji na temat matki, która zniknęła w jej wczesnym dzieciństwie. Dowiedziawszy się, że ostatnią osobą, która ją widziała, była Constance Holden, samotna pisarka, która u szczytu sławy wycofała się z życia publicznego, Rose pojawia się w domu Connie w nadziei wysłuchania jej wyznania...Autorka światowych bestsellerów Miniaturzystka i Muza, sprzedanych w nakładzie miliona egzemplarzy, powraca z głęboko poruszającą i inspirującą opowieścią o kobiecości, twórczości, macierzyństwie i przyjaźni, a także o tym, jak gubimy się i odnajdujemy.Literacka sensacja roku.„Sunday Times”Stylowa i porywająca.„Vogue”Mistrzowska, wielowymiarowa, nastrojowa…„Herald”Wstrzymuje bicie serce… Pisarski sukces.„Daily Telegraph”

składnia: kolokacje: (1.1) wyznanie mojżeszowe / katolickie / luterańskie • wolność wyznania (1.2) czynić / uczynić wyznanie • wyznanie wiary / miłości ... Wyznanie (2005) Confession - W małej katolickiej szkole z internatem zostaje popełnione morderstwo. Kiedy student liceum, Luther Scott, przyznaje się do tego czynu Ojcu Michael Kelly, Kelly nie może... Przez ten czas nadsyłaliście do nas swoje wyznania, czym jest dla Was miłość.

Jury urzekły słowa Anny Andrzejak: „Moja miłość to uczucie bezpieczeństwa, świadomość, że mogę liczyć na pomoc i wsparcie, kiedy już sama sobie nie radzę. Szczerość relacji, bez kręcenia, cichych dni i udawania, że nic się nie stało. Tłumaczenie słowa 'wyznanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI