W obiektywie wspomnień. Saga Stacja Jagodno. Tom 8

W obiektywie wspomnień. Saga Stacja Jagodno. Tom 8 - Karolina Wilczyńska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Wilczyńska
WYMIAR
8,88 MB
NAZWA PLIKU
W obiektywie wspomnień. Saga Stacja Jagodno. Tom 8.pdf
ISBN
5296980868131

OPIS

Daj się porwać subtelnej opowieści o malowniczej miejscowości w Górach Świętokrzyskich, w której ponadczasowość łączy się z urokiem chwili. Karolina Wilczyńska, autorka najpiękniejszej literatury obyczajowej, zaprasza do świata wypełnionego kobiecymi emocjami.Hubert przyjeżdża do Jagodna, by uwiecznić jego wyjątkowy klimat w albumie okolicznościowym, zamówionym przez wójta. Fotograf wpada na pomysł włączenia do niego starych portretów rodzinnych - zazwyczaj to one skrywają najciekawsze historie, związane z danym miejscem. W jaki sposób jedno zdjęcie sprzed lat może wpłynąć na mieszkańców Jagodna?Jeśli ciekawi cię, co tym razem los przyniesie Twoim ulubionym bohaterom i jakie tajemnice nie zostały jeszcze wypowiedziane na głos, sięgnij po najnowszy tom bestsellerowej sagi!

EPUB,MOBI. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Stacja Jagodno Tom 8 W obiektywie wspomnień Karolina Wilczyńska.

Tom 8 (e-book) Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI