Sześć dni w grudniu

Sześć dni w grudniu - Jordi Sierra I Fabra | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jordi Sierra I Fabra
WYMIAR
12,42 MB
NAZWA PLIKU
Sześć dni w grudniu.pdf
ISBN
1154929473198

OPIS

SPISEK, DUCHY PRZESZŁOŚCI, NIEPOWTARZALNY KLIMAT MIASTA WCIĄŻ LECZĄCEGO RANY PO WOJNIE I PRAWO, KTÓRE W BARCELONIE MIESZA SIĘ Z BEZPRAWIEM…Barcelona, grudzień 1949. Lenin, drobny złodziejaszek i informator inspektora Miquela Mascarella, trafia wsam środek międzynarodowej intrygi – okradziony przez niego brytyjski turysta okazuje się w rzeczywistości członkiem organizacji Monument Men, tropiącej skradzione przez hitlerowców dzieła sztuki. Przybył do Barcelony śladem zbiegłego nazisty, który ukrył się w niej z łupem wartym wystarczająco dużo, by chcieć za niego zabić. I rzeczywiście – wkrótce Brytyjczyk ginie zagadkową śmiercią, a Lenin wpada w prawdziwe kłopoty.Mascarell próbuje rozwikłać zagadkę, zanurzając się w trzewia zdruzgotanego podczas wojny domowej miasta. I chociaż nieustannie czuje na karku oddech komisarza Amadora, rodzina Lenina burzy jego spokój, a kolejne morderstwa komplikują sprawę, inspektor stawi raz jeszcze czoła duchom przeszłości, starając się działać zgodnie ze swoimi zasadami i etyką.

Wydawca: Wydawnictwo Albatros. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Akcja książki „Sześć dni w grudniu" rozgrywa się w Barcelonie za rządów Franco w grudniu 1949 roku i skupia się wokół rozwiązywania intrygującej zagadki detektywistycznej. To już piąty tom serii o inspektorze Miquelu Mascarrellim. 29 lis 2020 ALARM: NASA potwierdza, że ziemia będzie ciemna przez 6 dni w grudniu 2020 roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI