O pisaniu. Na chłodno

O pisaniu. Na chłodno - Remigiusz Mróz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Remigiusz Mróz
WYMIAR
7,6 MB
NAZWA PLIKU
O pisaniu. Na chłodno.pdf
ISBN
9246693651691

OPIS

"W kraju, w którym rzekomo nikt nie czyta, jego książki rozchodzą się w milionach egzemplarzy.W wieku trzydziestu lat został najpopularniejszym współczesnym polskim pisarzem.Kim jest? Jak tworzy?W tej książce Remigiusz Mróz daje się poznać od dotychczas skrzętnie skrywanej strony. Opisuje swoją pisarską drogę i trzyma czytelnika w napięciu, niczym w jednym ze swoich najlepszych kryminałów. Odkrywa kulisy własnego warsztatu, a ostatecznie udowadnia, że każdy z nas nosi w sobie przynajmniej jedną nienapisaną książkę.Wszystko to robi na chłodno, ale także z przymrużeniem oka - dzięki czemu pozycja ta to nie tylko wyczerpujące kompendium pisarskie dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu własnej powieści, lecz porywająca, zabawna i momentami poruszająca lektura."Remigiusz Mróz daje się poznać od dotychczas skrzętnie skrywanej strony. Opisuje swoją pisarską drogę i trzyma czytelnika w napięciu, niczym w jednym ze swoich najlepszych kryminałów.

Na chłodno - mobi, epub / Remigiusz Mróz , 27,10 zł, W kraju, w którym rzekomo nikt nie czyta, jego książki rozchodzą się w milionach egzemplarzy. W wieku trzydziestu lat został Mróz -O pisaniu na chłodno • pliki użytkownika misqat2 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • O pisaniu na chłodno (26).mp3, O pisaniu na chłodno (30).mp3 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. 139 "O pisaniu na chłodno" jest bardzo ciekawym sposobem podsumowania twórczości dotychczasowej.

A że w Polsce niemal każdy marzy o wydaniu własnej książki, O pisaniu na chłodno to kolejny murowany bestseller w dorobku popularnego pisarza. Do książki Remigiusza Mroza „O pisaniu na chłodno" pochodziłam dwa razy. Za pierwszym razem lekturę skończyłam bardzo szybko i w zasadzie po upływie czasu nic z niej nie pamiętałam.

POWIĄZANE KSIĄŻKI