(Nie) miłość. Z tobą i bez ciebie

(Nie) miłość. Z tobą i bez ciebie - Natasza Socha | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natasza Socha
WYMIAR
6,46 MB
NAZWA PLIKU
(Nie) miłość. Z tobą i bez ciebie.pdf
ISBN
3929772581585

OPIS

Tajemnica małżeństwa to kumulacja drobiazgów, do których obcy ludzie nie mają dostępu.Cecylia i Wiktor marzą o rozwodzie, choć jeszcze żadne z nich nie powiedziało tego na głos. Ona chce wolności, on spotyka się ze swoją studentką. Wszystko zmienia się w dniu, w którym Cecylia ma wypadek samochodowy i na jakiś czas zostaje unieruchomiona. Poruszając się na wózku chce czy nie - jest skazana na pomoc męża. On również uważa, że jego obowiązkiem jest zaopiekowanie się żoną w tym czasie. Każde z nich chce się pozbyć tego drugiego, ale póki co muszą znowu udawać rodzinę.Ta historia pokazuje, jak człowiek bez miłości szybko gaśnie. Jak chowa się w sobie, znika, traci chęć do życia. Czym tak naprawdę jest „niemiłość”? Końcem wszystkiego? Czy raczej początkiem?

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Edipresse Polska Nie miłość Z tobą i bez ciebie Natasza Socha. Broszurowa ze skrzydełkami: Wydanie: pierwsze: Pierwsze wydanie: 2019-01-30.

POWIĄZANE KSIĄŻKI