Napoleon Hill. 52 lekcje życia

Napoleon Hill. 52 lekcje życia - Napoleon Hill | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Napoleon Hill
WYMIAR
10,62 MB
NAZWA PLIKU
Napoleon Hill. 52 lekcje życia.pdf
ISBN
1979898061937

OPIS

Wskazówki, dzięki którym w pełni wykorzystasz swój potencjał!Słowa Napoleona Hilla na każdy tydzień w rokuGłębokie przesłania autora Siedemnastu Zasad SukcesuRefleksje i pogłębione komentarze do wypowiedzi HillaInspiracja do codziennego praktykowania zasad sukcesuNapoleon Hill pozostawił po sobie imponujący dorobek. Odkrył i opisał prawa rządzące sukcesem. Wytrwale uczył się od najlepszych i skrupulatnie przekazywał swą wiedzę dalej, inspirując tysiące ludzi i przyczyniając się do ich rozwoju. Napisał wiele znakomitych książek, jednak ta jest wyjątkowa. Wybitna znawczyni twórczości Hilla, Judith Williamson, wyszukała w jego tekstach cytaty odpowiednie na każdy tydzień roku. Każdy z tych cytatów odniosła do różnych dzieł Hilla i opatrzyła wnikliwym komentarzem, dzięki czemu książka ta w szczególny sposób skłania do przemyśleń, refleksji i zmian.Przeczytaj przesłanie Napoleona Hilla na każdy z 52 tygodni w roku! Poznawaj, zgłębiaj i stosuj te zasady, które najbardziej do Ciebie przemawiają, nie zaniedbuj jednak żadnej z nich. Przekonasz się, że w ten sposób zmienisz swoje życie i sprawisz, że świat stanie się piękniejszy! Książka ta stanowi esencję całokształtu dorobku autora Siedemnastu Zasad Sukcesu. Zgłębianie myśli tu zawartych i stosowanie wskazówek Hilla w praktyce ułatwi Ci zrealizowanie Twoich pragnień i sprawi, że staniesz się lepszym, szczęśliwszym i bardziej spełnionym człowiekiem.Oto inspirujące lekcje życia!Jaki wpływ mają drobne zmiany w zachowaniu i nastawieniu?Jak praktykować tolerancję, odwagę i wiarę w siebie?Jak zdobyć dwanaście Bogactw Życiowych?Jak nawiązać kontakt z Nieskończoną Inteligencją?Jak zacząć nowy rok, aby zakończyć go sukcesem?

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Oprawa miękka: Pierwsze wydanie: 2018-11-20. ISBN: 978-83-283-4662-8: EAN: 9788328346628: Liczba stron: 168: Format: 140x210mm: Cena ... Napoleon Hill.

POWIĄZANE KSIĄŻKI