Minecraft. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Craftingowe sojusze. Tom 3

Minecraft. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Craftingowe sojusze. Tom 3 - Cube Kid | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cube Kid
WYMIAR
4,17 MB
NAZWA PLIKU
Minecraft. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Craftingowe sojusze. Tom 3.pdf
ISBN
9426406670106

OPIS

Dziś wszystko się zmieniło. W końcu zrozumieliśmy, z czym mamy do czynienia. Wszystko, czego my – wieśniacy – uczyliśmy się w szkole… wszystko, czego ludzie dowiedzieli się z gry… to były jedynie podstawy. Zabawa dla dzieci. Teraz jednak musimy wznieść się na zupełnie nowy poziom i rozpocząć treningi na serio. Bo na murze i za nim wciąż jesteśmy noobami.Treningi stają się bardziej intensywne. Po ostatnim ataku mobów cała wioska przygotowuje się do kolejnej bitwy. Wzmacnia systemy obronne, tropi szpiega, szuka nowych sojuszników…Ale Herobrine nic sobie z tego nie robi…Czy Runt da z siebie na tyle dużo, by znaleźć się wśród pięciu najlepszych uczniów i zostać wymarzonym wojownikiem? Jedno jest pewne: razem z przyjaciółmi – Breeze, Maksem, Emerald i Stumpem – stanie do walki z największym zagrożeniem, z jakim kiedykolwiek miał do czynienia.

Pamiętni 8-bitowego wojownika. Craftingowe sojusze.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Pamiętnik 8-bitowego wojownika Craftingowe sojusze Dziś wszystko się zmieniło. W końcu zrozumieliśmy, z czym mamy do czynienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI