Kuchnia zdrowia i młodości

Kuchnia zdrowia i młodości - Bożena Żak-Cyran | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bożena Żak-Cyran
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
Kuchnia zdrowia i młodości.pdf
ISBN
6634222971290

OPIS

Napisałam tę książkę, aby zachęcić do pełnowartościowego odżywiania się, opartego na naturalnych produktach. Mam na myśli dietę, dzięki której można w prosty i naturalny sposób zapobiegać chorobom, ale też przywracać równowagę w wypadku niedomagań organizmu. Nie jest to jedna z cudownych diet do stosowania okresowo, ale sposób odżywiania na całe życie. Kto raz wkroczy na tę ścieżkę, nie ma ochoty już z niej zejść. Zaburzone dotychczas funkcje organizmu, wracają do normy. Prawidłowa przemiana materii, czysta skóra, większa odporność na infekcje, dobre krążenie, psychiczna i fizyczna żywotność wynikająca z racjonalnego odżywiania. „Racjonalne” nie znaczy wcale niesmaczne czy monotonne. Pełnowartościowe to nie tylko zdrowe, ale także smaczne i różnorodne posiłki.Bożena Żak-Cyran

Data zakończenia 2018-06-21 - cena 13,31 zł Książka Kuchnia zdrowia i młodości do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 10,95 zł (Rabat 27%). Autor: Bożena Żak-Cyran, wydawnictwo: Galaktyka. Alfabet Zdrowia zaprasza do zapoznania się z ofertą produktów.

Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie. By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI