IRA. Bo jest paru ludzi

IRA. Bo jest paru ludzi - Waldemar Buczkowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Waldemar Buczkowski
WYMIAR
9,14 MB
NAZWA PLIKU
IRA. Bo jest paru ludzi.pdf
ISBN
3228446694976

OPIS

IRA. Zespół legenda. Według Google’a najczęściej wyszukiwana polska grupa muzyczna po Kulcie i Dżemie. Powstała w 1987 roku i – poza czasem siedmioletniej przerwy – z powodzeniem funkcjonuje do dziś. Zagrali tysiące koncertów, na których zawsze pojawiają się rzesze fanów w czarnych i czerwonych koszulkach symbolizujących gniew. Nadal z powodzeniem grają sto koncertów w roku, podczas gdy inni wielcy polskiej sceny muzycznej zawieszają czy kończą działalność. IRA właśnie skończyła trzydzieści lat. Na czym polega jej fenomen?Ta książka odpowiada nie tylko na to pytanie. To łapiąca za gardło historia młodzieńczego marzenia o zespole rockowym, o którym będą mówić wszyscy, oraz o jego realizacji. To także znakomicie napisana opowieść o wiecznym życiu w trasie oraz o wzlotach i upadkach, kłótniach i przyjaźniach grupy muzyków będących ze sobą bliżej niż rodzina.Jedna z ostatnich prawdziwych rockowych kapel!Grzegorz Markowski, PERFECTOd zawsze mocno energetyczne granie, a przy tym cenna umiejętność wymyślania dobrych melodii... Rozpoznawalne brzmienie i wypracowany styl made in IRA stawiają tę drużynę w elicie bandów gatunku hard/heavy...Marek Wiernik, RADIO DLA CIEBIE

ira 'gniew'), zapis stylizowany IRA, logotyp stylizowany iRA - polski zespół rockowy założony w 1987 w Radomiu przez gitarzystę Kubę Płucisza. Książka IRA. Bo jest paru ludzi - Buczkowski Waldemar Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Napisz pierwszą opinię o „IRA Książka "Bo jest paru ludzi"" Anuluj pisanie odpowiedzi.

Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl. Kupuj leganie, nie chomikuj. IRA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI