Mały Książę (książka audio)

Mały Książę (książka audio) - Antoine de Saint-Exupery | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoine de Saint-Exupery
WYMIAR
9,21 MB
NAZWA PLIKU
Mały Książę (książka audio).pdf
ISBN
8127283182714

OPIS

Mały Książę - książka Antoine’a de Saint-Exupéry została przetłumaczona na ponad 270 języków i należy do klasyki literatury światowej.Książka opowiada o dorastaniu do wiernej miłości, do prawdziwej przyjaźni i odpowiedzialności za drugiego człowieka. Za postacią głównego bohatera skrył się sam autor. Spotkanie Małego Księcia z pilotem jest rozmową pisarza z samym sobą powrotem do tematów, które zawsze dla niego były istotne.Czyta: Krystyna JandaCzas trwania: 1 godz. 55 min.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka mały książe na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Małego Księcia nie trzeba nikomu przedstawiać.

To ten sam obraz, który jest na poprzedniej stronie, lecz narysowałem go jeszcze raz, abyście dobrze zapamiętali to miejsce, w którym zjawił się na ziemi i znikł Mały Książę.... - Polska ksiegarnia w UK Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI