Kalendarz 2019

Kalendarz 2019 - Magdalena Kanoniak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Kanoniak
WYMIAR
4,10 MB
NAZWA PLIKU
Kalendarz 2019.pdf
ISBN
9726266794330

OPIS

Kolejna edycja kalendarza modowego Radzkiej - vlogerki, stylistki, entuzjastki historii mody i sztuki. Kalendarz powstał we współpracy z ilustratorką modową Eleną Ciupriną oraz ekspertką współczesnej analizy kolorystycznej Agnieszką Grzeszczak.Inspirujące porady modowe na każdy miesiącEnergetyczna i szykowna oprawaPiękne kolorowe ilustracjeCytaty znanych osobistości z branży fashionPrzejrzysta minimalistyczna forma kalendarzaDużo miejsca na własne notatkiNotatki można prowadzić już od grudnia 2018Poręczny format, który zmieści się do torebki

Kolorem jasnoniebieskim oznaczono niedziele handlowe. Objaśnienia do Kalendarza 2021. Powyżej znajduje się kalendarz gregoriański na 2021 rok.

Gromadzi on święta, które nie zostały dopuszczone przez zwykłe święta do kalendarzy. Strona wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane o Twoim zachowaniu w celu dopasowania reklam oraz zbierania statystyk o odwiedzających witrynę. Kalendarz styczeń 2019.

POWIĄZANE KSIĄŻKI