Jan III Sobieski. Afera w Wilanowie. Seria Polscy Superbohaterowie

Jan III Sobieski. Afera w Wilanowie. Seria Polscy Superbohaterowie - Małgorzata Strękowska-Zaremba | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Strękowska-Zaremba
WYMIAR
11,49 MB
NAZWA PLIKU
Jan III Sobieski. Afera w Wilanowie. Seria Polscy Superbohaterowie.pdf
ISBN
1938502316862

OPIS

Seria POLSCY SUPERBOHATEROWIE opowiada o niezwykłych Polakach i Polkach – ludziach mądrych i odważnych. Jak żyli i pracowali? O czym marzyli i co osiągnęli? Co im zawdzięczamy? Może Ty chcesz być jak…Jan III Sobieski – wielki wódz i sprawiedliwy władca, który pod Wiedniem ocalił Europę przed tureckim najazdem. Ale król miał też drugie oblicze – czułego ojca i kochającego męża oraz mola książkowego, który nie wyruszał na wojnę bez ulubionych lektur i… taboretu. Nie lubił gwarnej i zatłoczonej Warszawy tak bardzo, że uciekł z rodziną do pięknego pałacu w Wilanowie. Kilka wieków później pałac odwiedzają bliźniaki Alicja i Alek.Dzieci mają szczególną misję do spełnienia – chcą pomóc mamie ukończyć na czas książkę o Janie III Sobieskim. Inaczej, nici z rodzinnego wyjazdu na narty. Próbowały już skonstruować dla mamy wehikuł czasu, ale z powodu zakazu musiały przerwać wybuchowe eksperymenty z paliwem. Może więc wystrzałowe pomysły na opowiadanie o aferze w Wilanowie okażą się bardziej pomocne?

Średnia ocena wszystkich książek w serii . 7,1 ...

Sprawdź też koniecznie recenzję "Król Jan III Sobieski: Afera w Wilanowie". Jan III Sobieski (król Polski ; 1629-1696), Barok, Szlachta, Kawaleria, Elekcja, Opowiadanie dziecięce polskie, 1601-1700 ... Autor Strękowska-Zaremba, Małgorzata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI