Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy. Tom 15

Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy. Tom 15 - Rafał Kosik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Kosik
WYMIAR
10,51 MB
NAZWA PLIKU
Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy. Tom 15.pdf
ISBN
3815311279823

OPIS

Felix, Net i Nika wracają do... liceum! Kłopoty z reorganizacją szkoły to nie jedyne, z którymi muszą się zmierzyć. Wszyscy będą musieli sobie poradzić z czymś, co wygląda na koniec świata, jaki znamy. Nie ma prądu, internetu, zaczyna brakować wody, jedzenia i wszystkiego, co daje nam technika i cywilizacja, do czego jesteśmy przyzwyczajeni i uważamy za naturalny element naszego życia. Mnóstwo przygód, humoru i... nauki. Tom można czytać niezależnie od innych książek serii.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy - mobi, epub, Tom 15 - opis produktu: Felix, Net i Nika wracają do... liceum! Kłopoty z reorganizacją szkoły to nie jedyne, z którymi muszą się zmierzyć.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Felix, Net i Nika wracają do...

POWIĄZANE KSIĄŻKI