Dom zbrodni

Dom zbrodni - Agatha Christie | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agatha Christie
WYMIAR
10,82 MB
NAZWA PLIKU
Dom zbrodni.pdf
ISBN
3423634529240

OPIS

Kiedy grecki milioner Arystydes Leonides zostaje otruty, podejrzenia padają na Brendę –młodą wdowę. Wnuczka ofiary Josephine to wścibska nastolatka –uwielbia kryminały i podsłuchuje, więc o krok wyprzedza policjantów. Trzeba uważnie słuchać, bo mordercy są próżni i lubią się chwalić! Ekscentryczni spadkobiercy, listy miłosne i panieński notes to tropy w śledztwie.Dom zbrodni jest wykładem na temat anatomii morderstwa, a przewrotne zakończenie i dziś może budzić sprzeciw. Nic dziwnego, że to ulubiona powieść Agaty Christie, która uważała, że „każdyjest zdolny do zbrodni”.

Nic dziwnego, że to ulubiona powieść Agaty Christie, która uważała, że „każdyjest zdolny do zbrodni". Informacje o Dom zbrodni - Agata Christie - 6240864805 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2016-06-12 - cena 16,19 zł Example sentences with "Dom zbrodni", translation memory.

Ewfor Przeczytane:2014-09-16, Ocena: 6, Przeczytałam, Wyzwanie czytelnicze 2014, Okładka twarda Tytuł Dwanaście prac Herkulesa,Strzały w Stonygates,Słonie mają dobrą pamięć,Śmiertelna klątwa,Niedziela na wsi,Pasażer do Frankfurtu,Samotny Dom,Zbrodn Dom sprzedam na OLX.pl (dawniej Tablica.pl) Brodnica, oferty bezpośrednie i od agencji nieruchomości. Domy na sprzedaż Brodnica - sprawdź nasze ogłoszenia. Odkryj 43 domów na sprzedaż z co najmniej 1 pokojem w miejscowości Brodnica, brodnicki, kujawsko-pomorskie od 215000.

POWIĄZANE KSIĄŻKI