Cena odwagi

Cena odwagi - Ewa Seno | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Seno
WYMIAR
5,9 MB
NAZWA PLIKU
Cena odwagi.pdf
ISBN
3743641647333

OPIS

2. część nowej sagi Antilia, której pierwszy tom zdobył sporą popularność wśród fanek gatunku paranormal romance.Dalszy ciąg losów Niny, która po śmierci rodziców wyjechała z Polski do USA, a tam poznała zaskakującą prawdę o sobie: nie jest zwykłą dziewczyną, lecz potomkinią królewskiego rodu Mendelaviev, władającego piękną i tajemniczą planetą - Mandorą. Teraz musi nauczyć się korzystać z niedawno odkrytych nadnaturalnych zdolności i zrobić wszystko, by ocalić swoją ojczyznę przez zakusami armii największego wroga jej rodziców – Alexusa. Podczas niezwykłej podróży Nina przekona się, że istoty, o których do tej pory tylko czytała, istnieją naprawdę.Kto okaże się sojusznikiem, a kto wrogiem?Jak wysoką cenę Nina-Antilia będzie musiała zapłacić za swoje decyzje?

Mariane Pearl, żona dziennikarza porwanego w Pakistanie, rozpoczyna desperackie poszukiwania wskazówek, które mogłyby odnaleźć i ocalić jej męża. Gatunek: biograficzny, dramat, historyczny Kraj produkcji: USA, Wielka Brytania Cena odwagi to drugi tom serii Antilia, której autorką jest Ewa Seno.

Pewnego dnia wyszedł on na spotkanie służbowe, jednak już z niego nie powrócił. „Cena odwagi" to drugi tom z serii Antilia. Pierwszy pod tytułem „Tatuaż z lilią", rozpoczynał historię Niny, młodej dziewczyny, która na skutek tragicznych wydarzeń musiała opuścić Polskę, a pod wpływem emocji zrobiła sobie tytułowy tatuaż z lilią, który niestety (lub „stety") nie był zwykłym rysunkiem na ciele.Nina bowiem okazała się księżniczką ... Zobacz film Cena odwagi 1 produkcja USA, 2007 reżyser Michael Winterbottom - zarezerwuj bilet online w Multikinie. "Cena odwagi" to wstrząsający obraz, który opowiada o uprowadzeniu i zabójstwie amerykańskiego dziennikarza Daniela Pearla.

POWIĄZANE KSIĄŻKI