YouTube w edukacji. Strategie nadawcze wideoblogerów

YouTube w edukacji. Strategie nadawcze wideoblogerów Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
9,73 MB
NAZWA PLIKU
YouTube w edukacji. Strategie nadawcze wideoblogerów.pdf
ISBN
3742580408378

OPIS

Możliwości warsztatowe oraz znakomite rozeznanie co do istoty mediów społecznościowych pozwoliły Autorce na przygotowanie rozprawy nowatorskiej i wartościowej poznawczo, [która jest] ważnym punktem odniesienia w badaniach nad mediami społecznościowymi i działalnością popularnonaukową w ogóle.Z recenzji dr hab. prof. UMCS Danuty Kępy-FiguryWybór tematyki badawczej jest ze wszech miar trafny. Nie mieliśmy dotąd w nauce takiego opracowania […]. Autorka jest w swoich założeniach „harmonijnie” eklektyczna i umiejętnie łączy sprawdzone, utrwalone w językoznawstwie, klasyczne metody strukturalne badania tekstu (także całego dyskursu) popularnonaukowego z metodami nowszymi dotyczącymi badań językowych stylów, strategii komunikacyjnych i badań medioznawczych. Praca stanowi duże osiągnięcie badawcze Autorki i znacząco rozszerza naszą wiedzę o współczesnych relacjach między językiem i kulturą (medialną, internetową).Z recenzji prof. dr. hab. Kazimierza Ożoga

prof. UMCS Danuty Kępy-Figury Wybór tematyki badawczej jest ze ... Możliwości warsztatowe oraz znakomite rozeznanie co do istoty mediów społecznościowych pozwoliły Autorce na przygotowanie rozprawy nowatorskiej i wartościowej poznawczo, [która jest] ważnym punktem odniesienia w badaniach nad mediami społecznościo... YouTube w edukacji.

Strategie nadawcze wideoblogerów. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Książki z księgarni, YouTube w edukacji Strategie nadawcze wideoblogerów Możliwości warsztatowe oraz znakomite rozeznanie co do istoty mediów społecznościowych pozwoliły Autorce na przygotowanie rozprawy nowatorskiej i wartościowej poznawczo Autor Katarzyna Maciejak, Wydawnictwo Universitas 7.2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI