Ukraińska noc

Ukraińska noc - Marci Shore | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marci Shore
WYMIAR
6,91 MB
NAZWA PLIKU
Ukraińska noc.pdf
ISBN
2968809042309

OPIS

Za co bylibyście gotowi dziś życie? Nie przed wiekami, ale kilka lat temu; nie gdzieś daleko stąd, ale tuż za naszą wschodnią granicą; nie wielcy mężowie stanu, ale zwykli ludzie - porzucili bezpieczne prace i wygodne łóżka, żeby walczyć o bliskie im wartości - wolność i demokrację.Najnowsza książka wybitnej amerykańskiej historyczki Marci Shore pokazuje ludzką twarz wydarzeń, które dla większości z nas były tylko kolejnym newsem na ekranie telewizora. Rozmawiając z tymi, którzy w zimę 2013–14 ruszyli na Majdan autorka z empatią przygląda się pojedynczym ludzkim historiom pozwalając nam się w nich przejrzeć i zobaczyć w nich samych siebie. Ten żywy, drobiazgowy wręcz portret młodych i starszych, ludzi różnych zawodów i o szerokim spektrum sympatii politycznych układa się w spójną historię o ludzkiej solidarności i sile.

Rewolucja jako doświadczenie" to reportaż poruszający wiele aspektów... więcej mniej Pokaż mimo to Popieram [13 ] Link Reklama.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Ukraińska noc. - Ceny już od 31,92 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 5 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI