Podróżniczki. Dziewczyny, które nie znały granic

Podróżniczki. Dziewczyny, które nie znały granic - Jarosław Molenda | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Molenda
WYMIAR
4,25 MB
NAZWA PLIKU
Podróżniczki. Dziewczyny, które nie znały granic.pdf
ISBN
8802494857609

OPIS

Kim była pierwsza polska podróżniczka? Która Polka handlowała niewolnikami, a która samotnie opłynęła kulę ziemską? Jarosław Molenda, znany pisarz, publicysta i podróżnik, zabierze Cię na wspólną wędrówkę z dziewczynami, które nie znały granic. Bohaterkami tej książki są Polki-podróżniczki, które miały odwagę wyruszyć w nieznane i przekraczać granice: geograficzne, społeczne, a także swoje własne. Ich pasjonujące losy to nie tylko ich własne przygody, to także historia turystyki i podróżowania.

- Ceny już od 26,99 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 4 sklepach. Zobacz inne E-biografie i dzienniki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ebook + audiobook + książka Podróżniczki.

Piszący globtroter, o historycznych zainteresowaniach , uczynił bohaterkami tomu kilkanaście kobiet, które z racji swej aktywności przekraczały nie tylko granice krain, państw, kontynentów, ale i ... Nowa ksiązka Jarosława Molendy Podróżniczki. Dziewczyny, które nie znały granic zaprzecza stereotypowej wizji kobiet w przeszłości! Jarosław Molenda, pisarz i publicysta, tym razem ma zaszczyt przedstawić czytelnikom historie niesamowitych Polek, które zasłynęły brawurowymi wyczynami na skalę światową. Podróżniczki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI