Ostatni. Prawdziwa historia żołnierza warszawskiej mafii

Ostatni. Prawdziwa historia żołnierza warszawskiej mafii - Marzena Matuszak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marzena Matuszak
WYMIAR
6,99 MB
NAZWA PLIKU
Ostatni. Prawdziwa historia żołnierza warszawskiej mafii.pdf
ISBN
6209025070473

OPIS

Ile trzeba mieć w sobie siły, by w ostatniej chwili odbić się od dna?Warszawa, końcówka lat dziewięćdziesiątych i początek nowego wieku - przełom tysiącleci. Cała Polska żyje wojnami stołecznych gangów. Prasa, radio i telewizja niemal codziennie donoszą o strzelaninach, egzekucjach, krwawych rozprawach między ludźmi z przestępczego półświatka. Znani gangsterzy jeden po drugim tracą życie albo - jeśli mają szczęście - lądują na długie lata w więzieniu. Niektórzy idą na współpracę z policją i sypią dawnych kumpli, inni zostają świadkami koronnymi. Prawda zaczyna obrastać w legendy i kłamstwa - i staje się obiektem manipulacji.Piotr Mudyn, żołnierz żoliborskiej grupy przestępczej, brał udział w wielu akcjach znanych z doniesień medialnych. Gangsterka dała mu siłę, pieniądze i tożsamość. A potem odebrała wszystko i wszystkich.Ostatni to nie tylko prawdziwa relacja świadka tamtych wydarzeń, opowieść o lojalności wobec wspólników, walce z policją, uzależnieniach, seksie, samotności i lęku - ale przede wszystkim przejmująca historia człowieka. Do czego jesteśmy zdolni? Dlaczego wybieramy w życiu takie, a nie inne drogi? Co wpływa na nasze losy? Czy na zmianę nigdy nie jest za późno?

Prawdziwa historia żołnierza warszawskiej mafii - od 12,90 zł, porównanie cen w 6 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. W październiku nakładem wydawnictwa Editio ukazał się reportaż Marzeny Matuszak i Piotra Mudyna pt.

Prawdziwa historia żołnierza warszawskiej mafii Twoja ocena. Prawdziwa historia żołnierza warszawskiej mafii. Załóż konto Ostatni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI