Leżajsk i wokół Leżajska. Przewodnik

Leżajsk i wokół Leżajska. Przewodnik - Wiesław Ziobro | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesław Ziobro
WYMIAR
4,89 MB
NAZWA PLIKU
Leżajsk i wokół Leżajska. Przewodnik.pdf
ISBN
1646401885694

OPIS

Autor z pasją opowiada o Leżajsku i powiecie leżajskim. Jest to publikacja, w której znajdziemy fotografie archiwalne, ponad 200 kolorowych zdjęć przedstawiających ważniejsze miejsca, obiekty, zabytki miasta i okolic. Ponadto przewodnik zawiera informacje na temat imprez kulturalnych w regionie, ciekawostki dotyczące powiatu leżajskiego. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy wędrówek pieszych, jak i rowerowych. Do przewodnika, w kieszonce, dołączona jest mapa powiatu oraz mapy Leżajska i Nowej Sarzyny. Wygodny format, dokładne opisy pozwalają na samodzielne zwiedzanie Leżajska i jego okolic.

PRZEWODNIK - Ziobro Wies - 7458595876 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-03-13 - cena 36,99 zł O książce: Wiesław Ziobro - „Leżajsk i wokół Leżajska.

w 9 sklepach. Sprzedam Volvo FL 10 FM Leżajsk 10m3 ... Informacje o LEŻAJSK I WOKÓŁ LEŻAJSKA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI