Gutek i potwory: Pan Flat nadchodzi!

Gutek i potwory: Pan Flat nadchodzi! - Jaume Copons | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jaume Copons
WYMIAR
5,34 MB
NAZWA PLIKU
Gutek i potwory: Pan Flat nadchodzi!.pdf
ISBN
6075710042630

OPIS

Cześć! Jestem GUTEK ZAWADA. Może jeszcze o tym nie wiesz, ale wcześniej czy później musimy się zaprzyjaźnić. Do niedawna byłem całkiem normalnym dzieciakiem: chodziłem do szkoły, gubiłem wypracowania, miałem bałagan w pokoju… Pewnego dnia jednak poznałem PANA FLATA i wszystko się zmieniło. A, prawda, nie masz przecież pojęcia, kim jest Pan Flat. Powiem Ci tylko tyle, że jest potworem i odkąd zamieszkał w moim pokoju, życie stało się zabawniejsze i lepsze. W dodatku pełne zakręconych przygód!

A, prawda, nie masz przecież pojęcia, kim jest Pan Flat. Powiem Ci tylko tyle, że jest potworem i odkąd zamieszkał w moim pokoju, życie stało się zabawniejsze i lepsze.

Pan Flat nadchodzi! Polecamy! Gutek i potwory. Pan Flat nadchodzi! Autor: Jaume Copons, Liliana Fortuny Wydawnictwo: RM Rok: 2018 Tłumaczenie: Patrycja Zarawska (z hiszpańskiego) Pierwszy tomik kolorowo ilustrowanej serii dla czytelnika 7+, z licznymi dymkami nawiązującymi do formy komiksu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI