Elektrodziewczyna i śmiercionośny rój

Elektrodziewczyna i śmiercionośny rój - Jo Cotterill | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Cotterill
WYMIAR
9,18 MB
NAZWA PLIKU
Elektrodziewczyna i śmiercionośny rój.pdf
ISBN
6051751406918

OPIS

Po tym, jak Holly zdobyła supermoce, uratowała najlepszą przyjaciółkę i pokonała profesor Macavity, zasłużyła na odpoczynek. W końcu nawet superbohaterom należą się wakacje! Senne nadmorskie miasteczko Polcarrow wydaje się idealnym miejscem. Nieoczekiwanie dochodzi tam jednak do ataków śmiercionośnego roju pszczół, który zagraża mieszkańcom i turystom. Czy to możliwe, aby ktoś sterował inwazją owadów? I czy Holly uda się go powstrzymać?

Cena 19,64 zł. Książka w kategorii Dla dzieci.

19,00 zł ... Elektrodziewczyna i śmiercionośny rój - opis produktu: Po tym, jak Holly zdobyła supermoce, uratowała najlepszą przyjaciółkę i pokonała profesor Macavity, zasłużyła na odpoczynek. W końcu nawet superbohaterom należą się wakacje! Senne nadmorskie miasteczko Polcarrow wydaje się idealnym miejscem. Elektrodziewczyna i śmiercionośny rój / Jo Cotterill ; ilustracje Cathy Brett ; przekład Iwona Libucha.

POWIĄZANE KSIĄŻKI