Czarci pomiot

Czarci pomiot - Margaret Atwood | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Margaret Atwood
WYMIAR
3,64 MB
NAZWA PLIKU
Czarci pomiot.pdf
ISBN
8301396283496

OPIS

Felix, reżyser teatralny, zostaje bezceremonialnie usunięty ze stanowiska dyrektora artystycznego festiwalu w Makeshiweg. Odcina się od świata. Gdy po latach życia w samotności podejmuje się prowadzenia zajęć teatralnych w więzieniu, niespodziewanie nadarza się okazja do zemsty…"Czarci pomiot" Margaret Atwood skrzy się od intryg i zachwyca pisarskim rozmachem.

Autor: Margaret Atwood; Kategorie: E-booki / literatura piękna / literatura piękna obca; Wydawca: Dolnośląskie; Formaty: epub. EPUB - książka elektroniczna w formacie EPUB, format polecany do e-czytników.

Odcina się od świata. Gdy po latach życia w samotności podejmuje się prowadzenia zajęć ... Felix, reżyser teatralny, zostaje bezceremonialnie usunięty ze stanowiska dyrektora artystycznego festiwalu w Makeshiweg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI