Życie towarzyskie

Życie towarzyskie - Dorota Wellman | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Wellman
WYMIAR
11,68 MB
NAZWA PLIKU
Życie towarzyskie.pdf
ISBN
3749104942367

OPIS

Jedyne życie, jakie ma sens, to życie towarzyskie, twierdził Edward Dziewoński. Dorota Wellman dodaje: kiedy świat wokół nas tylko przyśpiesza, spotkane wokół stołu, w gronie bliskich i przyjaciół jest jedynym sposobem, żeby się w tym pędzie czasem… nie wykoleić. Dlatego gotujmy, dekorujmy stoły, wyprawiajmy urodziny, świętujmy imieniny. Dorota podpowie, jak to zrobić. I zabroni tłumaczyć się brakiem czasu, bo skoro ona go znajduje…Przepisy na ulubione i sprawdzone dania Doroty, instrukcje, jak tanio ozdobić stół, własnoręcznie zrobić zaproszenie, wydać bankiet i nie zbankrutować, przyprawić, poprawić i mieć z tego przyjemność. Plus zdjęcia Doroty, jej przyjaciół i bliskich, jej cudownego ogrodu i miliona drobiazgów, które sprawiają jej radość.

Całe lato do kiedy było można chodziłem na koncerty, a nawet festiwale, które z ograniczeniami ale się odbyły. Czy prowadzicie obecnie życie towarzyskie nie przez internet? Przez X.Y.Z. Rozpoczęty 15 godzin temu.

Bo zorganizowanie przyjęcia to nie ręce urobione po łokcie, jak mi się kiedyś wydawało. Wszystko wydane w pięknym stylu. Na to życie mieliśmy w gruncie rzeczy bardzo mało czasu, gdyż wolnym czasem przeznaczonym na swoje prywatne sprawy dysponowaliśmy dopiero od godziny 18.00.

POWIĄZANE KSIĄŻKI