Ta jedna miłość

Ta jedna miłość - Dorota Milli | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Milli
WYMIAR
11,16 MB
NAZWA PLIKU
Ta jedna miłość.pdf
ISBN
1546012108841

OPIS

Piękna opowieść o przyjaźni, czekoladzie i zimowym, nadmorskim Mrzeżynie.Florka musi otworzyć nowy rozdział w życiu, a wszystko po to, by wreszcie odnaleźć TĘ JEDNĄ MIŁOŚĆ.„Ta jedna miłość”Miłość zmieniała ludzi, dodawała im wyrazistości, mocno podkreślając przemeblowania w sercu. Obserwowała wiele par, które połączyły się idąc już nie osobno, ale razem przez świat. Zawsze zazdrościła im tej więzi, która splata na wiele lat.Florka kochała czekoladę i nie wyobrażała sobie bez niej życia.Jednak nie można objadać się słodyczami bez konsekwencji w postaci kilku zbędnych kilogramów.Pewnie dlatego coraz częściej czuła się najbrzydsza, najgrubsza i niekochana.Ale jak się ma takie przyjaciółki jak Florka, to można uwierzyć w CUD.To one wysłały ją na zimowe wczasy pielęgnacyjne do nadbałtyckiego Mrzeżyna, które miały otworzyć nowy rozdział w jej życiu.Ale czy Florka pójdzie na ustępstwa i wprowadzi zmiany?Czy będzie miała szansę przywrócić smak swojemu życiu?A wszystko po to, by odnaleźć TĘ JEDNĄ MIŁOŚĆ?Dorota Milli, autorka pięknych i pogodnych powieści, znów udowadnia, że prawdziwe szczęście może być w zasięgu ręku. Czy słońce czy deszcz, czy lato czy zima, ono może być tuż przy Tobie.A czy jest lepszy czas, aby w to uwierzyć niż Święta?

DOROTA MILLI. Piękna opowieść o przyjaźni, czekoladzie i zimowym, nadmorskim Mrzeżynie.

Obserwowała wiele par, które połączyły się idąc już nie osobno, ale razem przez świat. Zawsze zazdrościła im tej więzi, która splata na wiele lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI