Sekaiichi Hatsukoi 12

Sekaiichi Hatsukoi 12 - Shungiku Nakamura | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Shungiku Nakamura
WYMIAR
4,52 MB
NAZWA PLIKU
Sekaiichi Hatsukoi 12.pdf
ISBN
5871234034981

OPIS

Szefem Ritsu Onodery jest jego miłość z czasów licealnych, przez co jego życie zawodowe i prywatne stało się bardzo skomplikowane. Po powrocie z przyjemnych (?) wakacji Onodera musi skupić się na pracy, jednak przez przypadek spotyka swojego kolegę z liceum, Nao Kiyomiyę. Niestety dla Nao Takano wciąż jest „tym strasznym Sagą”, który zniszczył życie jego przyjaciela…Kocham cię… pragnę cię… myślę o tobie każdego dnia…

odpowiedział (a) 22.10.2016 o 19:10: A widzisz przychodze z przyszłości i mówie że będzie Junjou romantica 3 i Sekaiichi hatsukoi 3 będzie XDD. Si4m_! odpowiedział (a) 26.05.2020 o 11:54: pochodzę z jeszcze dalszej przyszłości i by the way ostrzegam przed koronawirusem xd ale teraz jest 2020 i czekam na 3 sezon bo z junjou ... Share.

Onodera Ritsu, redaktor literacki, rezygnuje z pracy w wydawnictwie swojego ojca ze względu na zazdrość swoich współpracowników, którzy twierdzą, że korzysta z rodzinnych znajomości. Składa wniosek o pracę w Marukawa Publishing, ale zamiast preferowanego przez siebie działu literatury jest on ... Ritsu Onodera, który z pewnych przyczyn musiał zmienić miejsce zatrudnienia, ma właśnie rozpocząć pracę w wydawnictwie Marukawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI