Psierociniec. Niepiesek. Część 3 (książka audio)

Psierociniec. Niepiesek. Część 3 (książka audio) - Agata Widzowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Widzowska
WYMIAR
10,90 MB
NAZWA PLIKU
Psierociniec. Niepiesek. Część 3 (książka audio).pdf
ISBN
1769977889271

OPIS

Niepiesek to kot. Przynajmniej tak się czuje. Ma kochającą kocią rodzinę i nawet przez myśl mu nie przejdzie, że jest… psem. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia ulega wypadkowi, trafia do weterynarza i poznaje prawdę. Od tamtej chwili Niepiesek próbuje odkryć, kim jest i kim chce być.Czy mu się to uda?Czy nowo poznani przyjaciele – mieszkańcy pobliskiego Psierocińca – mu w tym pomogą? Czy nękający go na każdym kroku gang psów podwórkowych wreszcie da mu spokój?To ciepła, zabawna i pełna ciekawych przygód opowieść o przyjaźni, odkrywaniu siebie i pomaganiu innym.Czyta: Janusz ZaduraCzas nagrania: 1 godz. 21 min.

Przynajmniej tak się czuje. Ma kochającą kocią rodzinę i nawet przez myśl ... Niepiesek.

Tom 3 / Agata Widzowska , 12,74 zł, Dwie książki z serii Psierociniec urzekły najmłodszych czytelników i ich rodziców, zarówno przez wzruszające historie, zabawne Książka Niepiesek. Psierociniec.

POWIĄZANE KSIĄŻKI