Pośród róż. Seria Kwiaty Edenu. Tom 3

Pośród róż. Seria Kwiaty Edenu. Tom 3 - Myra Johnson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Myra Johnson
WYMIAR
4,87 MB
NAZWA PLIKU
Pośród róż. Seria Kwiaty Edenu. Tom 3.pdf
ISBN
3438775137741

OPIS

Dziarska Rose Linwood wyrosła w Arkansas, na dzierżawionej farmie, która dla jej dwóch sióstr nigdy nie była wymarzonym miejscem. Pracując jednak u boku dziadka, nauczyła się kochać tę ziemię tak samo jak on. Teraz, gdy obie siostry wyszły za mąż i przeprowadziły się, a dziadek odszedł na wieczny odpoczynek, Rose się zawzięła, by samodzielnie utrzymać farmę. Jednakże zbiory poprawiają się bardzo powoli po suszy panującej w latach 1930-1931 i cały kraj zmaga się ze skutkami Wielkiego Kryzysu. Szukający pracy i jałmużny włóczędzy tułają się po okolicy z często nieuczciwymi intencjami, więc Rose ma zawsze w pogotowiu swoją niezawodną strzelbę.Caleb Wieland, przyjaciel Rose, nie umie być takim farmerem, jakim był jego ojciec. Tegoroczne plony bawełny całkowicie przepadły przez szkodniki. Musi zrezygnować z farmy i szukać pracy, do której lepiej by się nadawał. Jedyną przeszkodą jest to, że nie może opuścić owdowiałej matki. Ponadto kocha się po cichu w Rose już od czasu szkoły podstawowej i nie jest w stanie znieść myśli, że będzie musiał ją zostawić. Oddałby wszystko, by zdobyć jej serce, ale uparta i niezależna Rose pokazuje kolce jak kwiat, którego imię nosi.

Pracując jednak u boku dziadka, nauczyła się kochać tę ziemię tak samo jak on. Pośród róż. Seria Kwiaty Edenu.

Pracując jednak u boku dziadka, nauczyła się kochać tę ziemię tak samo jak on. Teraz, gdy ... Kwiaty Edenu, Pośród róż / Pałac w chmurach / Upragniony deszcz - opis produktu: Seria Kwiaty Edenu Myry Johnson to historie trzech wyjątkowych kobiet, które zmagają się z codziennym życiem po Wielkim Kryzysie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI