Oblicza Wielkiej Brytanii. Skąd wziął się brexit i inne historie o wyspiarzach

Oblicza Wielkiej Brytanii. Skąd wziął się brexit i inne historie o wyspiarzach - Dariusz Rosiak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Rosiak
WYMIAR
12,46 MB
NAZWA PLIKU
Oblicza Wielkiej Brytanii. Skąd wziął się brexit i inne historie o wyspiarzach.pdf
ISBN
7133724259106

OPIS

Do czego Brytyjczykom służy dom? Dlaczego gdy jeden Anglik otwiera usta, drugi już nim pogardza albo go nienawidzi? Czy brexit jest przejawem racjonalności Brytyjczyków, czy największym aktem kolektywnej głupoty w historii tego narodu?Dariusz Rosiak, znakomity reporter i obserwator świata, tym razem opisuje zjawiska, które w ciągu ostatnich trzech dekad kształtowały Wielką Brytanię. Czy rewolucja taczerowska i rządy Tony’ego Blaira leżą u podstaw brexitu? Skąd bierze się coraz większy strach Brytyjczyków przed pedofilią, przemocą na ulicach, utratą domu, zdolności kredytowej i wchłonięciem przez Europę?„Oblicza Wielkiej Brytanii” to zbiór opowieści o wyspiarzach i zaproszenie do podróży przez współczesną Wielką Brytanię wystosowane z rozwagą Elżbiety II i ironią Monty Pythona.

eBook, multiformat: mobi, epub Oblicza Wielkiej Brytanii. Skąd wziął się brexit i inne historie o wyspiarzach - mobi, epub pochodzi z wydawnictwa Czarne ... Tytuł: Oblicza Wielkiej Brytanii Podtytuł: Skąd wziął się brexit i inne historie o wyspiarzach Autor: Rosiak Dariusz Wydawnictwo: Czarne ISBN: 9788380497771 Języki: polski Rok wydania: 2018 Ilość stron: 304 Format: 13,3 cm × 21,5 cm Oprawa: Miękka ze skrzydełkami Książka Dariusza Rosiaka została wydana jeszcze zanim dowiedzieliśmy się, że Wielka Brytania zdecyduje się na twardy brexit i nie uda jej się wynegocjować umowy z Unią Europejską.

Kategoria: ... „Oblicza Wielkiej Brytanii" to zbiór opowieści o wyspiarzach i zaproszenie do podróży przez współczesną Wielką Brytanię wystosowane z rozwagą Elżbiety II i ironią Monty Pythona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI