Gobelin. Obrońca Rowan

Gobelin. Obrońca Rowan - Henry H. Neff | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henry H. Neff
WYMIAR
10,15 MB
NAZWA PLIKU
Gobelin. Obrońca Rowan.pdf
ISBN
3956957537901

OPIS

Po raz pierwszy w Polsce wyczekiwane wszystkie tomy fantastyczno-przygodowej serii Henry'ego H. Neffa, amerykańskiego autora i ilustratora, który wykreował niezwykły świat Akademii Rowan. Poruszający wyobraźnię cykl pełen magii, mitów, legend i nieprawdopodobnych zwrotów akcji na długo zostaje w pamięci.Kiedy Max Daniels ogląda w muzeum celtycki gobelin, ani się spodziewa, że jest to początek najbardziej niezwykłej przygody w jego życiu, która wpłynie na losy całego świata. Trafia do zagadkowej Akademii Rowan, gdzie razem z innymi wybrańcami przechodzi intensywne szkolenie. Wszystko ma jednak swoją mroczną stronę. Max musi stanąć do odwiecznej walki dobra ze złem i uwierzyć, że jest w nim moc zdolna powstrzymać budzące grozę zjawiska.

Neffa, amerykanskiego autora i ilustratora, który wykreowal niezwykly swiat Akademii Rowan. Poruszajacy wyobraznie cykl pelen ... Książka GOBELIN OBROŃCA ROWAN do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 25,65 zł (Rabat 27%).

Kiedy Max Daniels ogląda w muzeum celtycki gobelin, ani się spodziewa, że jest to początek najbardziej niezwykłej przygody w jego życiu, która wpłynie na losy całego świata. Trafia do zagadkowej Akademii Rowan, gdzie razem z innymi wybrańcami przechodzi intensywne szkolenie. Gobelin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI