Dolina Tęczy (audiobook)

Dolina Tęczy (audiobook) - Lucy Maud Montgomery | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucy Maud Montgomery
WYMIAR
11,18 MB
NAZWA PLIKU
Dolina Tęczy (audiobook).pdf
ISBN
3936271200451

OPIS

"Dolina Tęczy" – to siódmy tom przygód Ani z Zielonego Wzgórza, która od dzieciństwa marzyła o założeniu dużej rodziny. Nasza bohaterka ma teraz 41 lat, a od 15 lat jest żoną Gilberta Blythe’a. Wychowują sześcioro dzieci: Jakuba Mateusza, Waltera, Anię Dianę, Shirley i Bertę. Ich ulubionym miejscem zabaw jest Dolina Tęczy – stąd tytuł powieści. Do miejscowości przybywa nowa postać – owdowiały pastor, który zamieszka niedaleko domu Ani i Gilberta. Jego niesforne pociechy szybko zaprzyjaźniają się z dziećmi Blythe’ów – będzie to przyczyną wielu zwrotów akcji, nieporozumień i przygód. Inna bohaterka tej części, pani Kornelia, adoptuje dziewczynkę, co staje się ważnym wydarzeniem z życia wioski. W czym mała Mary Vance przypomina Anię? Tego nie zdradzimy, posłuchajcie sami… Powieść Lucy Maud Montgomery nie mogła obyć się bez wątku miłosnego. W tej części miłosne perypetie dotyczą pastora Mereditha i Rozalii West. Trzeba przyznać, że powieść jest niezwykle dynamiczna i obfituje w wiele humorystycznych i wzruszających sytuacji. Czyta: Magdalena Fenning

Książki możesz posłuchać na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Dolina Tęczy - audiobook.

Promocja dnia -45% 16,47 zł 29,95 zł -45% W magazynie Offer ends in: Wilkie Collins. Córka Izebel Czyta: Krzysztof Plewako ... Audiobook Dolina Tęczy mp3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI