50 sekretnych misji. Jak przetrwać w świecie dorosłych

50 sekretnych misji. Jak przetrwać w świecie dorosłych - Pierdomenico Baccalario | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pierdomenico Baccalario
WYMIAR
6,99 MB
NAZWA PLIKU
50 sekretnych misji. Jak przetrwać w świecie dorosłych.pdf
ISBN
4781391932849

OPIS

Czy umiałbyś żyć jak dorosły? Potrafisz wymienić żarówkę, zaplanować podróż, poruszać się samodzielnie komunikacją, a może umiesz zmienić oponę w samochodzie? Jeśli jeszcze nie, to nic straconego – czeka na ciebie 50 sekretnych misji, których wypełnienie pomoże ci odnaleźć się w tajemniczym świecie dorosłych, a może nawet zyskać ich uznanie!Pierdomenico Baccalario – włoski autor książek dla dzieci i młodzieży, m.in. kilkunastotomowej bestsellerowej sagi „Ulysses Moore”, twórca gier fabularnych i gier wideo.

Okładka miękka Rok wydania 2018 Tytuł 50 sekretnych misji jak przetrwać w świecie dorosłych Pierdomenico Baccalario, Eduardo Jauregui Mamania. Czy umiałbyś żyć jak dorosły? Potrafisz wymienić żarówkę, zaplanować podróż, poruszać się samodzielnie komunikacją, a może umiesz zmienić oponę w samochodzie? Jeśli jeszcze nie, to nic straconego - czeka na ciebie 50 sekretnych misji, który 50 sekretnych misji. Jak przetrwać w świecie dorosłych - Czy umiałbyś żyć jak dorosły? Potrafisz wymienić żarówkę, zaplanować podróż, poruszać się samodzielnie komunikacją, a może umiesz zmienić oponę w samochodzie? Jeśli jeszcze nie, to nic straconego - czeka na ciebie 50 sekretnych misji, których...

Jak przetrwać w świecie dorosłych | Czeka na ciebie 50 sekretnych misji, których wypełnienie pomoże ci odnaleźć się w tajemniczym świecie dorosłych, a może nawet zyskać ich uznanie! | Dla dzieci \ 9-12 lat Dla dzieci \ 12+ Dla dzieci \ 6-9 lat Wszystkie tytuły | Mądre książki dla mądrych rodziców. 50 sekretnych misji: jak przetrwać w świecie dorosłych. Czy umiałbyś żyć jak dorosły? Potrafisz wymienić żarówkę, zaplanować podróż, poruszać się samodzielnie komunikacją, a może umiesz zmienić oponę w samochodzie? 50 sekretnych misji Jak przetrwać w świecie dorosłych Baccalario Pierdomenico, Jáuregui Eduardo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI