Szpiedzy szpiegują…

Szpiedzy szpiegują… - Stan Wawelsky | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stan Wawelsky
WYMIAR
11,68 MB
NAZWA PLIKU
Szpiedzy szpiegują….pdf
ISBN
3991756991380

OPIS

Bohater książki przyjmuje propozycję pracy dla FBI. Odtąd wszystko się zmienia. Nowe warunki zaczynają budzić strach. Rośnie zagrożenie. Presja. I lęk o własne życie. Wydarzenia, w których uczestniczy, zaczynają potwierdzać jego obawy. Czy zdoła zrealizować przyjęty plan i ocalić skórę?

FBI twierdzi, że wrogowie USA wykorzystują amerykańskie uczelnie do szpiegowania. Rząd ChRL może udzielić pozwolenia na ... Szpiedzy szpiegują - Wawelsky Stan - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Gorące tematy Technologie Zagranica dołącz do dyskusji (84) 24.02.2018. Najlepsze darmowe aplikacje szpiegowskie - ukryta aplikacja śledząca, która potajemnie rejestruje lokalizację, SMS, dźwięk połączenia, WhatsApp, Facebook, Viber, aparat fotograficzny, aktywność w Internecie. Monitoruj wszystko, co dzieje się w telefonie komórkowym i śledzeniu telefonu zawsze i wszędzie. Snoopza - najlepszy szpieg Messenger'a Facebook'a.

POWIĄZANE KSIĄŻKI