Street Food. Żarcie z ulicy

Street Food. Żarcie z ulicy - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,33 MB
NAZWA PLIKU
Street Food. Żarcie z ulicy.pdf
ISBN
6043312560644

OPIS

Zbiór 50 oryginalnych przepisów na dania street food z Azji, Bliskiego Wschodu, obu Ameryk i Europy. Instrukcja krok po kroku, jak szybko i sprawnie przyrządzić ulubione dania street food. Plus: gdzie warto zjeść? Po czym poznać dobre uliczne żarcie? Każdy przepis z wideorealizacją na Noizz.pl!

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Wyjątkowa książka kucharska, brandowana przez Noizz Polska, a w niej kilkadziesiąt przepisów na streetfoodowe bestsellery, które z łatwością przygotujesz w domu.

Żarcie z ulicy" liczy 156 stron i będzie dostępna w cenie detalicznej 39,90 zł. Wyjątkowa książka kucharska, brandowana przez Noizz Polska, a w niej kilkadziesiąt przepisów na streetfoodowe bestsellery, które z łatwością przygotujesz w domu. Poznaj zdrowe, oryginalne potrawy, które podbiją serca ... Street food.

POWIĄZANE KSIĄŻKI