Nie takie całkiem dorosłe

Nie takie całkiem dorosłe - Adrianna Michalewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrianna Michalewska
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Nie takie całkiem dorosłe.pdf
ISBN
3834192888693

OPIS

Paula, Iza, Monika i Amelia dorastają i podejmują pierwsze życiowe decyzje. Poznają gorycz porażki i siłę płynącą z przyjaźni. Monika postanawia się zmierzyć z przeznaczeniem, Iza nie chce być perfekcyjna, Paulina marzy o miłości, a Amelia... Amelia bardzo pragnie nie tego, co dostała od losu.Gdy dzieciństwo staje się już tylko wspomnieniem, cztery łódzkie dziewczyny uczą się odróżniać zwycięstwo od porażki. A ponieważ szczęście bywa kruche, a rozczarowania są w dorosłym życiu codziennością, każda z nich zrobi wszystko, aby zachować w sobie odrobinę wiary w to, że ich życie nie jest takie całkiem zwyczajne.Dorosłość okazuje się trudniejsza, niż myślały. Gdy każdy życiowy wybór staje się ślepym zaułkiem, ostatnią deską ratunku dla Pauli, Izy, Moniki i Amelii jest przyjaźń. Tylko czy jest ona jeszcze możliwa?Drugi tom opowieści o czterech łódzkich nastolatkach, które dorosły, to podróż do świata, który każda dwudziestolatka zna od podszewki. To opowieść o kobietach, które przestają marzyć i uczą się twardo stąpać po ziemi. Ale w głębi duszy nie chcą dorastać, bo cena za dojrzałość zawsze jest zbyt wysoka.

A ponieważ szczęście bywa kruche, a rozczarowania są w dorosłym życiu codziennością, każda z nich zrobi wszystko, aby zachować w sobie odrobinę wiary w to, że ich życie nie jest takie całkiem zwyczajne. Książka Nie takie całkiem dorosłe autorstwa Michalewska Adrianna, Szolc Izabela , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 23,85 zł . Przeczytaj recenzję Nie takie całkiem dorosłe.

To rewelacyjna kontynuacja bardzo dobrze przyjętych przez czytelników "Dziewczyn, które chcą się zabawić". Nie takie całkiem dorosłe (6044434) - Adrianna Michalewska, Izabela Szolc - Książka, streszczenie Nie takie całkiem dorosłe Adrianna Michalewska, Izabela Szolc. Wydawnictwo: Muza Data wydania: 2018-10-17 Kategoria: Obyczajowe ISBN: 9788328710429 Liczba stron: 544.

POWIĄZANE KSIĄŻKI