Na krawędzi

Na krawędzi - A.F. Brady | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
A.F. Brady
WYMIAR
9,53 MB
NAZWA PLIKU
Na krawędzi.pdf
ISBN
4282649354112

OPIS

Gdzie jest granica między zdrowiem psychicznym a szaleństwem?Samantha James jest najlepszą terapeutką w nowojorskim ośrodku dla psychicznie chorych. Jest też alkoholiczką, ale potrafi to ukryć przed innymi pracownikami i pacjentami. Jednak wraz z pojawieniem się Richarda, tajemniczego pacjenta z kryminalną przeszłością, na perfekcyjnym wizerunku Sam pojawia się rysa. Pomiędzy tym dwojgiem rozpoczyna się dziwna i ryzykowna gra. Wkrótce nie wiadomo już, kto jest pacjentem, a kto terapeutą…Połączenie "Lotu nad kukułczym gniazdem" i "Dziewczyny z pociągu"."Wciągająca i ostra jak brzytwa debiutancka powieść Brady ukazuje świat tonącej kobiety, która desperacko próbuje utrzymać głowę nad wodą.""Publishers Weekly"

more_vert. NA KRAWĘDZI 2. Serial fabularny / Maciej Dutkiewicz.

Występują między innymi: Kamilla Baar, Marek Bukowski, Maja Hirsch, Przemysław Sadowski, Urszula Grabowska, Maria Niklińska. Na krawędzi 2. "Na krawędzi" to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), pozornie szczęśliwej i niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI