Jak wytrzymać z moim bratem, czyli planeta Stanleya

Jak wytrzymać z moim bratem, czyli planeta Stanleya - Elaine Wickson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elaine Wickson
WYMIAR
7,49 MB
NAZWA PLIKU
Jak wytrzymać z moim bratem, czyli planeta Stanleya.pdf
ISBN
3522343612225

OPIS

Życie Stanleya nie jest łatwe! I zrozumie go każdy, kto ma młodszego brata!Jak ustrzec przed niszczycielską siłą pięciolatka ważny projekt z przyrody?Czy można uratować ulubioną bluzę wysmarowaną masłem orzechowym i obsypaną płatkami śniadaniowymi?Co zrobić, kiedy młodszy brat zapodzieje ci się w centrum handlowym?Jak oduczyć go hodowania ślimaków pod łóżkiem?Spokojnie, Stanley ma poradnik przetrwania w małym palcu! I chętnie się nim z Wami podzieli.Niezawodne rady znajdziecie w zabawnych diagramach i wykresach.Zaraz... A może młodszy brat wcale nie jest taki zły?

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Napisz pierwszą opinię o "Jak wytrzymać z moim bratem, czyli planeta Stanleya" Anuluj pisanie odpowiedzi Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Kup teraz. Cena 21,83 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI