Hipacy chce się zakochać

Hipacy chce się zakochać - Katarzyna Ziemnicka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Ziemnicka
WYMIAR
3,47 MB
NAZWA PLIKU
Hipacy chce się zakochać.pdf
ISBN
7210507373338

OPIS

Kot Hipacy ma już dość samotności – postanawia znaleźć sobie miłą kotkę na resztę życia. Okazuje się, że nie jest to takie proste, zwłaszcza, gdy spotyka wyniosłą Lukrecję, zimną jak lód Ignację i Gryzeldę, z którą przeżywa niezapomnianą randkę w Muzeum Naleśników.Jak to jest być zakochanym, a jak samotnym? Jak można poznać prawdziwego przyjaciela? Czy inni są nam potrzebni, abyśmy mogli powiedzieć: „Tak! Jestem szczęśliwy”?Katarzyna Ziemnicka odpowiada na te dorosłe pytania najmłodszym czytelnikom. Taktownie, bez czułostkowości, za to z uśmiechem i kuksańcem w bok.

Okazuje się, że nie jest to takie proste, zwłaszcza, gdy spotyka wyniosłą Lukrecję, zimną jak lód Ignację i Gryzeldę, z którą przeżywa niezapomnianą randkę w Muzeum ... "Hipacy chce się zakochać" (Wydawnictwo Literatura) Autor: TosiMama. 11/09/2018 Tosia na razie nie planuje zamążpójścia, bo jakiś czas temu dowiedziała się, że wiązałoby się ono z wyprowadzką.

Hipacy chce sie zakochac - opis produktu: Kot Hipacy ma juz dosc samotnosci postanawia znalezc sobie mila kotke na reszte zycia. Okazuje sie, ze nie. Hipacy chce się zakochać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI