Fantastyczna encyklopedia małych stworów

Fantastyczna encyklopedia małych stworów - Fernando Falcone (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fernando Falcone (ilustr.)
WYMIAR
7,29 MB
NAZWA PLIKU
Fantastyczna encyklopedia małych stworów.pdf
ISBN
7875022815044

OPIS

Są wszędzie. Możesz je usłyszeć, możesz poczuć ich obecność, ale pewnie ich nie zobaczysz.Maleńkie istoty żyją w każdym, przeciętnym domu. Chowają się pod dywanem, w szafie, nawet w pralce. Krasnoludy, elfy, wróżki i inne zaskakujące istoty żyją razem z nami! Badaczka magicznej zoologii i botaniki, Katarzyna Bach, zdradza wszystkie sekrety tych niesamowitych maleńkich istot w bardzo błyskotliwej i zabawnej książce.Opisane stworzenia to: Łazienkowe wróżki, duszek z supermarketu, wróżka biblioteczna, wróżka pościelowa, znana również pod pseudonimem "Wypoczęta" - ta wróżka śpi spokojnie w naszych łóżkach i prowadzi bardzo wygodne, przyjemne życie: zawsze w pozycji leżącej, z kocem lub drzemiąc po obiedzie. Jej dieta pozostawia wiele do życzenia. Zjada wszystko, co znajdzie w prześcieradłach i kocach: brudne skarpetki, porzuconą bieliznę... Ta wróżka bawi się ukrywając skarpetki, które jej nie smakują, w najgłębszych zakamarkach łóżka.Inne to: lustrzana czarodziejka, wróżki parku i ogrodu, duszek szkolny, elektryczny mikrogremlin, wróżka kominkowa, mały troll futbolowy, stary troll klatek schodowych, wróżka domowych malowideł, szara deszczowa wróżka, biała wróżka śnieżna, elf choinki, skrzat cmentarny, plażowa wróżka, goblin tuneli metra, wróżka pralki, chochlik żyrandola, duszek spiżarniowy.Poznaj je wszystkie, uzupełnij o te, których my nie opisaliśmy, a Ty je masz w domu.Dzięki tej książce nigdy nie będziesz już zastanawiał się, dlaczego twoja żarówka w nocnej lampce nagle przygasa…

Autorami książki są Alicia Casanova, Fernando Falcone. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, baśnie, edukacja, encyklopedie i leksykony.

Dziwne istoty, które trudno zobaczyć, ale których obecność da się łatwo odczuć w każdym domu. Chowają skarpetki, ukrywają w lodówce jedzenie i powodują, że mija jego termin ważności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI