Dziennik mojego zniknięcia

Dziennik mojego zniknięcia - Camilla Grebe | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Camilla Grebe
WYMIAR
6,54 MB
NAZWA PLIKU
Dziennik mojego zniknięcia.pdf
ISBN
2229671141880

OPIS

Mroczna i niezwykle emocjonująca opowieść o powtarzanych raz po raz kłamstwach, w które z czasem decydujemy się wierzyćBrutalne morderstwo w małej sörmlandzkiej wsi Ormberg doprowadza do spotkania trzech osób: Malin, młodej policjantki, która starannie zaplanowała swoje życie, Hanne, psycholog sądowej, której egzystencji grozi załamanie, i Jake’a – chłopca, który nosi w sobie niewypowiedzianą tajemnicę.Pościg za zabójcą jest nie tylko niebezpieczny, ale także zmienia losy całej trójki. Prawda zaś jak zwykle ma wysoką cenę.„Camilla Grebe jest coraz lepsza. Dziennik mojego zniknięcia to mocna i żarliwa opowieść o niezwykłej energii”. Arne Dahl„Wciągająca historia, która jest zarówno wnikliwym portretem naszego społeczeństwa, jak i umiejętnie skonstruowaną trzymającą w napięciu powieścią”. Aftonbladet„W tej świetnie skonstruowanej historii o nierozwikłanej sprawie morderstwa w opuszczonym mieście niesamowicie zręcznie splatają się różne perspektywy”. TaraKsiążka została uhonorowana Szklanym Kluczem, nagrodą przyznawaną co roku pisarzowi z kraju nordyckiego za najlepszą powieść kryminalną.

Użytkownik Filbana wgrał ten materiał 22 miesiące temu. Od tego czasu zobaczyło go już 196 osób, 153 z nich pobrało dokument.

Sprawdź też inne ebooki. Kupuj leganie, nie chomikuj. Dziennik mojego zniknięcia to mocna i żarliwa opowieść o niezwykłej energii?.

POWIĄZANE KSIĄŻKI