Brewiarz ekologa

Brewiarz ekologa - Zdzisław J. Kijas OFMConv | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zdzisław J. Kijas OFMConv
WYMIAR
8,15 MB
NAZWA PLIKU
Brewiarz ekologa.pdf
ISBN
8563064453562

OPIS

Ta książka to dobra pomoc w wychowaniu do szacunku dla życia, dla dobra i piękna, a także pogłębione wsparcie w kształtowaniu wrażliwego sumienia, z którego wyrasta właściwa postawa względem środowiska naturalnego. Niech wyrazem naszej odpowiedzialności będzie wytrwała modlitwa treściami zaczerpniętymi z „Brewiarza ekologa” i słowami św. Franciszka z Asyżu: „Pochwalony bądź, Panie mój, przez siostrę naszą matkę ziemię, która nas żywi i chowa” –abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki

Pseudonim. Tytuł ... Brewiarz ekologa - opis produktu: Ta książka to dobra pomoc w wychowaniu do szacunku dla życia, dla dobra i piękna, a także pogłębione wsparcie w kształtowaniu wrażliwego sumienia, z którego wyrasta właściwa postawa względem środowiska naturalnego.

Księgarnia internetowa merlin.pl Ta książka to dobra pomoc w wychowaniu do szacunku dla życia, dla dobra i piękna, a także pogłębione wsparcie w kształtowaniu wrażliwego sumienia, z którego wyrasta właściwa postawa względem środowiska naturalnego. Brewiarz ekologa | , Zdzisław Kijas OFM | WAM. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Informacje o BREWIARZ EKOLOGA, ZDZISŁAW KIJAS OFMCONV - 9288604083 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI