Zemsta i przebaczenie

Zemsta i przebaczenie - Eric-Emmanuel Schmitt | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric-Emmanuel Schmitt
WYMIAR
12,41 MB
NAZWA PLIKU
Zemsta i przebaczenie.pdf
ISBN
6706142898512

OPIS

Czy przebaczenie może okazać się najbardziej wyrafinowaną zemstą?Bliźniaczki Barbarin, Lily i Mosette, łączy nierozerwalna, ale i trudna więź. Choć wyglądają identycznie, jedna z nich od najmłodszych lat budzi powszechną sympatię, a druga tylko niepokój. Jedna idzie lekko przez życie i spogląda na świat z radością, a drugą trawi nieokiełznana żądza destrukcji i zemsty. Jedna zawsze wybacza drugiej…Eric-Emmanuel Schmitt z niezrównaną wnikliwością diagnozuje najważniejsze problemy współczesnego człowieka. W swojej najnowszej książce opowiada poruszające historie zwykłych ludzi, którzy w przełomowych momentach życia stanęli przed dylematem - czy warto wybaczyć? Dokąd prowadzi zemsta, a dokąd przebaczenie? Czy z zapomnianych win może narodzić się jeszcze większe zło?Wynik walki między sumieniem a instynktownym pragnieniem odwetu nie zawsze jest oczywisty.

Morze kłamstwa - Joanna Jax. Szanowni Użytkowniku, informujemy, że serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Jej wymiary to 135 x 208. Zemsta i przebaczenie Tom 2. Otchłań nienawiści Książka już od 29,37 zł - od 29,37 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI