Prawda i iluzja. Cykl Avrakedavra. Część 1

Prawda i iluzja. Cykl Avrakedavra. Część 1 - Jennifer Sommersby | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer Sommersby
WYMIAR
11,16 MB
NAZWA PLIKU
Prawda i iluzja. Cykl Avrakedavra. Część 1.pdf
ISBN
6756087228403

OPIS

Vérité: klucz do dobra znajdziesz w prawdzie.Genevieve Flannery pracuje wraz z matką w cyrku. Pewnego dnia Delia Flannery ginie podczas wykonywania sztuczki na obręczy. Okoliczności jej wypadku są dosyć tajemnicze, gdyż wykonywała ten numer wielokrotnie, bez najmniejszych problemów. Dziewczyna, próbując rozszyfrować tę zagadkę, powoli odkrywa rodzinne sekrety.Jej matka przez całe życie widziała duchy, rozmawiała z nimi. Wśród nich pojawiał się również prześladujący ją demon Etemmu. Delia potrafiła także przywrócić życie usychającym roślinom.Genevieve jest również wyjątkowa - potrafi leczyć dotykiem nawet bardzo poważne urazy i ciężkie choroby. Do tej pory jednak nigdy nie widziała żadnego ducha…W czasie odkrywania sekretów, które matka starannie ukrywała, dziewczyna poznaje tajemnicę rodów, wywodzących się ze starożytnej Mezopotamii, którym powierzono trzy magiczne księgi Avrakedavra. Każdy z tych tomów dotyczy innego aspektu egzystencji – życia, śmierci i pamięci. Okazuje się, że Delia bardzo głęboko ukryła tom, nad którym sprawowała pieczę, by jeden z potomków pradawnych rodów nie zdołał zdobyć wszystkich trzech ksiąg. Zgromadzenie ich w jego rękach mogłoby mieć katastrofalne znaczenie dla świata. Delia oddała życie, żeby się tak nie stało.Teraz z kolei zagrożone jest życie Genevieve. By się uratować, musi odnaleźć i zniszczyć wszystkie trzy księgi. Pomagają jej w tym przyjaciele, gotowi zrobić dla niej wszystko…To uniwersalna historia o znaczeniu przyjaźni, lojalności oraz o walce z własną słabością.

Cześć, Króliczki! - Poznajcie rodzinę Króliczków! Są małe, puszyste i mieszkają w Filiżankowym Domku - zabawce którą Stefania dostała od babci. Mają też sekret.

Co stanie się z czarną kropką? Iluzja optyczna przedstawiająca małą, czarną kropkę w otoczeniu kolorowych plam zaczęła być masowo udostępniana na Twitterze. Portal thesun.co.uk podaje, że grafikę po raz pierwszy udostępniła internautka o pseudonimie @amanita. Twórca postaci komisarza Marcina Zakrzewskiego, pojawiającego się w cyklu kryminalnym Cienie przeszłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI