Mąż na niby

Mąż na niby - Nina Majewska-Brown | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nina Majewska-Brown
WYMIAR
6,87 MB
NAZWA PLIKU
Mąż na niby.pdf
ISBN
5865983162544

OPIS

Co zrobić, gdy świat się wali, bo najbliższa osoba cię okłamuje?Zosia prowadzi szczęśliwe życie, z kochającym Pawłem u boku i fantastyczną córką, którą oboje uwielbiają. Niespodziewanie dowiaduje się, że mąż utrzymuje dwa mieszkania, dwie kobiety, dwa telefony i niebawem będzie miał również drugie dziecko. Z inną kobietą…Opowieść o tkwiącej w nas sile i determinacji, dzięki którym można podnieść się nawet wtedy, gdy tracisz grunt pod nogami.

Bezpieczne, poukładane życie, kochający mąż, dziecko, rodzina, stabilne finanse, czego chcieć więcej? Okazuje się, że Paweł pragnie zdecydowanie więcej i prowadzi od dwóch lat podwójną grę. „Mąż na niby" okazał się bardzo udaną odskocznią od klasycznych romansów i mimo mojego początkowego rozczarowania brakiem płomiennego uczucia, które pozwala naszej bohaterce stanąć na nogi, byłam bardzo zadowolona z lektury. Autorka stworzyła historię dość lekką, która traktuje o temacie bardzo bolesnym i dość trudnym ... Mąż na niby .

Niespodziewanie dowiaduje się, że mąż utrzymuje dwa mieszkania, dwie kobiety, dwa telefony i ... Mąż na niby to powieść, w której znajdziecie niezwykle prawdziwą historię, prawdziwe problemy i dylematy. Autorka z brawurowy sposób przeprowadziła mnie przez wszystkie etapy, które towarzyszą rozstaniu i pokazała mi emocje, które towarzyszą każdemu z nich. Co zrobić, gdy świat się wali, bo najbliższa osoba cię okłamuje? Zosia prowadzi szczęśliwe życie, z kochającym Pawłem u boku i fantastyczną córką, którą oboje uwielbiają.

POWIĄZANE KSIĄŻKI