Boskie zwierzęta

Boskie zwierzęta - Szymon Hołownia | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Szymon Hołownia
WYMIAR
4,55 MB
NAZWA PLIKU
Boskie zwierzęta.pdf
ISBN
3568915104097

OPIS

Czy zwierzęta idą do nieba, a jeśli tak, to gdzie są, gdy my jesteśmy w czyśćcu?Czy jedzenie mięsa w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, sobotę i niedzielę to grzech i dlaczego? A co z rybami?Rolnicy, ekolodzy, myśliwi i księża: jak poukładać na nowo nasze relacje z resztą Stworzenia?Nowa książka Szymona Hołowni, przyjaciela dwóch cudownych psów: Grafita i Żelki, zaskakuje, inspiruje i odkrywaprawdziwą miłość, wierność i uczciwość boskich zwierząt.

Najważniejszą częścią jest jednak laudacja na temat wegetarianizmu i sposób argumentacji, począwszy od tej teologicznej aż po emocjonalną, która bazuje opisywaniu bólu i ... Boskie zwierzęta to książka o tym, że Bóg nie stworzył zwierząt przez przypadek i cały czas jest z nimi w kontakcie. O tym, czy facet rzeczywiście musi polować i jeść steki.

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Kupiłam „Boskie zwierzęta" Szymona Hołowni, mając duże oczekiwania i nadzieję na mocną lekturę, dającą do myślenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI