Alfabet duszy i ciała

Alfabet duszy i ciała - ks. Józef Tischner | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Józef Tischner
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Alfabet duszy i ciała.pdf
ISBN
3575752235341

OPIS

Myślenie jest zawsze żywe.Ciało, dialog, miłość, nadzieja, solidarność, życie i śmierć to tylko niektóre z pojęć, które znalazły się w Alfabecie ks. Józefa Tischnera, a które dotyczą nas wszystkich. Uniwersalne myśli i mądrości człowieka gór, pokazują jak żyć autentycznie i w pełni.Ksiądz Tischner staje się naszym przewodnikiem. Wyrywa nas z letargu. Pokazuje, co jest źródłem wolności.Człowiek jest artystą swego życia i rzeźbi je według własnych wyobrażeń o swym szczęściu.ks. Józef TischnerNowe wydanie, zawierające nieznane teksty.

Alfabet duszy i ciała - Józef Tischner. Pobierz i przesłuchaj fragment ... Józef Tischner "Alfabet duszy i ciała", czyta Jerzy Trela - fragm.

Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Alfabet duszy i ciała - opis produktu: Myślenie jest zawsze żywe. Ciało, dialog, miłość, nadzieja, solidarność, życie i śmierć to tylko niektóre z pojęć, które znalazły się w Alfabecie ks.

POWIĄZANE KSIĄŻKI