2 miliony za Grunwald

2 miliony za Grunwald - Joanna Jodełka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Jodełka
WYMIAR
7,5 MB
NAZWA PLIKU
2 miliony za Grunwald.pdf
ISBN
3377244100103

OPIS

Śmiertelne Dwa miliony za Grunwald, którego nie spodziewał się sam Matejko!I zapewne nawet w najczarniejszych snach nie mógł przypuszczać, że za sześćdziesiąt lat nadejdą takie czasy, w których polem bitwy będzie cały kraj! Siejące grozę czarne krzyże na białym tle pojawią się znowu. Tym razem na skrzydłach Luftwaffe. Wybuchnie II wojna światowa. Rozpocznie się też śmiertelna gra. Pojawią się ludzie, którzy będą chcieli zniszczyć obraz! Będą zabijać. Będą szukać i ścigać. Wyznaczą nagrodę, jak za największego przestępcę. Niektórzy oddadzą mu swoje życie i poświęcą życie najbliższych.Dla ratowania płótna. Dla ratowania nadziei. Dla ratowania Bitwy pod Grunwaldem. Ta opowieść jest o nich i o czasach, w których żyli.

Wybuchnie II wojna światowa. Rozpocznie się też ... 2 miliony za Grunwald od Joanna Jodełka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

Są jednak tacy, którzy podejmują śmiertelnie niebezpieczną grę o Bitwę pod Grunwaldem. Ebook - 2 miliony za Grunwald - Joanna Jodełka. Pobierz '2 miliony za Grunwald' w formacie mobi, epub.

POWIĄZANE KSIĄŻKI