Wredny rzeczownik

Wredny rzeczownik - Beata Verheyden | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Verheyden
WYMIAR
6,25 MB
NAZWA PLIKU
Wredny rzeczownik.pdf
ISBN
3420615240554

OPIS

Nie lubisz gramatyki?Uważasz, że robienie ćwiczeń na odmianę części mowy to po prostu strata czasu?Nie masz ochoty na naukę rzeczy, które nie przydadzą się w Twoim życiu?Przeczytaj tę książkę! A wtedy:– pokochasz gramatykę,– ćwiczenia na odmianę części mowy okażą się Twoją nową pasją,– zrozumiesz jak bardzo gramatyka przydaje się w codziennym życiu!

„ciasteczkach"). Synonimy słowa „wredny" z podziałem na grupy znaczeniowe . Najistotniejsze grupy znaczeniowe: » wredny - jako określenie haniebnego czynu » wredny - koszmarny charakter człowieka » wredny - jako określenie niecnego charakteru » wredny - jako okeślenie człowieka nikczemnego » wredny - odnośnie postępku poniżej krytyki » wredny - w odniesieniu do gorszącego czynu Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe.

Szybkie wysyłki. Darmowy transport od 159 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI