Przeklęty seans

Przeklęty seans - Jonathan Skariton | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jonathan Skariton
WYMIAR
5,96 MB
NAZWA PLIKU
Przeklęty seans.pdf
ISBN
3521444574732

OPIS

Alex Whitman współpracuje z kolekcjonerami filmowych artefaktów. Jego stały klient zleca mu odnaleźć oryginalne taśmy Augustina Sekulera, pioniera kinematografii. 16 września 1890 roku Augustin Sekuler wsiadł w Dijon do pociągu jadącego do Paryża. Miał udać się na publiczny pokaz swojego pierwszego filmu Séance Infernale, jednak Sekuler nigdy w Paryżu się nie pojawił, jego ciała nie odnaleziono. Alex Whitman wyrusza w podróż, która niespodziewanie splecie się z aktualnym śledztwem w sprawie brutalnych morderstw. Wielowątkowość, dogłębność i szereg przedstawionych faktów sprawiają, że powieść Jonathana Skaritona Przeklęty seans jest niezwykle ciekawą i oryginalną pozycją.

16 września 1890 roku Augustin Sekuler wsiadł w Dijon do pociągu jadącego do Paryża. Mi Alex Whitman współpracuje z kolekcjonerami filmowych artefaktów.

Autor: Skariton Jonathan, wydawnictwo: Czarna Owca. Kup teraz na Allegro.pl za 23,04 zł - Przeklęty seans z miasta Wrocław. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI