Mindhunter. Podróż w ciemność

Mindhunter. Podróż w ciemność - John Douglas | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Douglas
WYMIAR
8,53 MB
NAZWA PLIKU
Mindhunter. Podróż w ciemność.pdf
ISBN
7025533381351

OPIS

Nie wiem, kim ona będzie, ale jestem gotów zabić. Natychmiast.Jeden z najwybitniejszych profilerów w dziejach FBI i autor bestsellerowego MINDHUNTERA zabiera nas w podróż do serca ciemności: umysłu seryjnego mordercy.Agent John Douglas przez lata słuchał zwierzeń sprawców najstraszniejszych przestępstw. Aby dali mu się poznać, musiał pozyskać ich sympatię - zaprzyjaźnić się z ludźmi takimi jak choćby Richard Speck, morderca ośmiu studentek z Chicago.Robił to, by nauczyć się patrzeć na zbrodnię oczami sprawcy. Zrozumieć, dlaczego bierze na swój cel kobiety i dzieci. Douglas musiał poczuć satysfakcję mordercy i strach ofiary. Dotknąć ciemności, aby skutecznie ścigać seryjnych morderców i ochronić bliskich przed niewyobrażalnym złem.Wiem, że w końcu jest martwa, a ja wreszcie czuję się żywy.Na podstawie książek Johna Douglasa powstał serial NETFLIXA pod tytułem MINDHUNTERzrealizowany przez DAVIDA FINCHERA - twórcę SIEDEM, ZODIAKA i ZAGINIONEJ DZIEWCZYNY.

Natychmiast. Jeden z najwybitniejszych profilerów w dziejach FBI i autor bestsellerowego MINDHUNTERA zabiera nas w podróż do serca ciemności: umysłu seryjnego mordercy. Mindhunter : podróż w ciemność / John Douglas [oraz] Mark Olshaker ; tłumaczenie Łukasz Müller.

Kategoria: Reportaż. Informacja o produkcie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI